• +48 695 394 008
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Dlaczego nasza oferta jest atrakcyjna?

Nasza firma oferuje kompleksową reprezentację inwestora zarówno w procesie przygotowania inwestycji jak i realizacji na placu budowy. W ramach tej usługi zapewniamy Państwu wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynierską oraz menadżerską w celu kontroli wykonywanych prac pod kątem technicznych i zarządczym. Zakres naszych działań zawiera między innymi kontrolę zgodności prac z projektem, jak i również zatwierdzanie poszczególnych etapów budowy oraz nadzór finansowy inwestycji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i pomocy ze strony specjalistów.

Inspektor nadzoru inwestorskiego - cena

Inspektor nadzoru inwestorskiego pełni swoje obowiązki zgodnie z wymogami polskiego prawa. Należą do nich między innymi: sprawdzanie zgodności wykonywanych prac z odpowiednimi pozwoleniami, jak i również normami prawnymi oraz projektami budowlanymi. Kontroluje on także przestrzeganie przepisów BHP podczas prac na budowie, postępy prac budowlanych. Uczestniczy on również w procedurze odbioru obiektu. Koszt nadzoru inwestorskiego w głównej mierze zależy od wielkości inwestycji, czasu realizacji a także formy współpracy na jaką zdecydują się Państwo wybierając naszą ofertę. Na każdy rodzaj współpracy przygotowaliśmy ofertę w taki sposób, aby każdy Klient mógł znaleźć dla siebie najbardziej odpowiednią opcję.

Koszty zmienne

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby oferta była jak najbardziej korzystna dla naszych Klientów. Koszt nadzoru inwestorskiego jest zmienny i zależy w dużej mierze od całkowitej wartości robót budowlanych w projekcie, zazwyczaj jest to przedział od 2 do 2,5%. Ogólna kwota zatrudnienia zespołu inspektora nadzoru budowlanego nie przekracza 3% wartości całej inwestycji. Staramy się, aby cena była adekwatna do wszelkich obowiązków oraz prac jakie wykonamy. Prawidłowe prowadzenie budowy oraz dobór profesjonalnej kadry jest kluczem do jej szczęśliwego zakończenia inwestycji. Wysoka jakość prac jakie wykonujemy pozwala cieszyć się efektem końcowym przez długie lata. chcemy, aby każdy Klient był zadowolony zarówno z jakości usług, jak i ich kosztów.

inspektor nadzoru inwestorskiego cena