• +48 695 394 008
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cennik

Dlaczego nasza oferta jest atrakcyjna?

Nasza firma oferuje kompleksową reprezentację inwestora zarówno w procesie przygotowania inwestycji jak i realizacji na placu budowy. W ramach tej usługi zapewniamy Państwu wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynierską oraz menadżerską w celu kontroli wykonywanych prac pod kątem technicznych i zarządczym. Zakres naszych działań zawiera między innymi kontrolę zgodności prac z projektem, jak i również zatwierdzanie poszczególnych etapów budowy oraz nadzór finansowy inwestycji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i pomocy ze strony specjalistów.

Nadzór inwestorski — profesjonalizm i atrakcyjna cena

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowy nadzór inwestorski obejmujący cały proces budowy, począwszy od przygotowania inwestycji, po realizację prac na budowie. W ramach usługi gwarantujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynierską oraz menadżerską, która rzetelnie będzie kontrolować realizację powierzonych prac zarówno pod kątem technicznym, jak i zarządczym. Zakres pracy inspektora nadzoru inwestorskiego obejmuje kontrolę zgodności prac z projektem, jak również zatwierdzanie poszczególnych etapów budowy oraz nadzór finansowy inwestycji.

Jeśli szukają Państwo doświadczonego inspektora nadzoru inwestorskiego, który oferuje swoje usługi na terenie Wrocławia, zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz rzetelny nadzór inwestorski!

Inspektor nadzoru inwestorskiego — koszt

Inspektor nadzoru inwestorskiego wszelkie zadania i obowiązki realizuje zgodnie z regulacjami uwzględnionymi w polskim prawie. Do głównych zadań inspektora należy przede wszystkim monitorowanie zgodności wykonywanych prac z odpowiednimi pozwoleniami, jak również normami prawnymi bądź projektami budowlanymi. Kolejnym zadaniem inspektora nadzoru jest kontrola przestrzegania przepisów BHP w trakcie realizowanych prac na budowie, oraz analizowanie i sporządzanie raportów dotyczących postępu prac. Osoba pełniąca nadzór inwestorski jest również odpowiedzialna za uczestnictwo w procedurze odbioru obiektu.

inspektor nadzoru inwestorskiego cena

Powyższe czynniki wpływają na cenę nadzoru inwestorskiego, jednak koszt usługi będzie w dużej mierze uzależniony od wielkości inwestycji, czasu trwania realizacji prac budowlanych, a także formy współpracy, na jaką się Państwo zdecydują, wybierając naszą ofertę. W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów przygotowaliśmy oferty na każdy rodzaj współpracy w taki sposób, aby każdy z Państwa z łatwością znalazł usługę, która będzie najkorzystniejsza.

Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych możliwości oraz wyboru odpowiedniej opcji nadzoru inwestorskiego. Wyróżnia nas atrakcyjna cena, doświadczenie oraz kompleksowa wiedza.

Inspektor nadzoru budowlanego — koszty zmienne

Podkreślamy, iż do każdego z Klientów podchodzimy indywidualnie, starając się odpowiednio dopasować ofertę, w taki sposób, aby była jak najbardziej atrakcyjna. Należy jednak wspomnieć, iż koszt nadzoru inwestorskiego jest zmienny i uzależniony w dużej mierze od całkowitej wartości robót budowlanych w projekcie, najczęściej jest to przedział od 2% do 2,5%. Całościowy koszt zatrudnienia zespołu inspektora nadzoru inwestorskiego nie przekracza 3% wartości realizowanej inwestycji.

Nasza firma przykłada szczególną wagę, do tego by cena usług była adekwatna do wszelkich obowiązków oraz prac, jakie wykonujemy. Odpowiednie prowadzenie budowy oraz dobór profesjonalnej i doświadczonej kadry jest kluczem do sukcesywnego zakończenia inwestycji. Zespół naszych pracowników dysponuje długoletnim doświadczeniem, dlatego wysoka jakość realizowanych usług gwarantuje zadowolenie oraz doskonały efekt końcowy. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie Klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były realizowane na najwyższym poziomie, a cena atrakcyjna i konkurencyjna.

Jeśli poszukują Państwo doświadczonego inspektora nadzoru, który będzie monitorował przebieg prac budowlanych we Wrocławiu, zachęcamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Kontrola kosztów

W ramach partnerstwa biznesowego zapewniamy kontrolę nad kosztami inwestycji, począwszy od etapu jej przygotowania, przez realizację, aż do samego rozliczenia finansowego projektu. Nadzór inwestorski oferowany przez naszą firmę, zawiera pełny zakres działań inspektora.

Zarządzanie kosztami inwestycji obejmuje m.in.:

  • Przygotowanie budżetu i nadzorowanie jego implementacji oraz optymalizacja kosztów;
  • Weryfikację przedmiarów robót budowlanych; Przygotowaniu materiałów przetargowych;
  • Przygotowanie procedury przetargowej wraz z weryfikacją kompletności projektu i materiałów przetargowych oraz ofert z podaniem rekomendacji; pakietowanie inwestycji;
  • Udział i reprezentowanie Inwestora w negocjacjach;
  • Kontrolę rozliczeń kosztów podwykonawców i innych uczestników projektu;
  • Tworzenie harmonogramów realizacyjnych i płatności;
  • Końcowe rozliczenia kontraktowe inwestycji.